Tutvustus - www.unilite.ee

Tutvustus - www.unilite.ee

Tutvustus - www.unilite.ee

Tutvustus - www.unilite.ee

Tutvustus - www.unilite.ee
Tutvustus - www.unilite.ee

Tutvustus

UNILITE - KOMPROMISSITU KVALITEET


Unilite on perefirma, mis loodi aastal 1981 kaasaskantavate valgustite turustamiseks ja on praeguseks kasvanud maailma üheks juhtivaks kvaliteetsete töövalgustite tootjaks. Ettevõtte asutasid Bryan ja Maureen Insley summaga £800 oma Solihullis (Inglismaal) asuvas garaažis ning see kasvas kiiresti arvestatavaks tegijaks UK turul. Unilite on endiselt pereettevõte, mis nüüdseks ekspordib oma tooteid juba üle 30'sse riiki üle maailma ja on kiiresti muutumas paljude klientide lemmik kaubamärgiks. Ettevõtte moto LIGHTS-BUILT-TOUGH on osa meie DNA'st ja kannustab meid ka tänapäeval, et vastaksime kõrgeimatele standarditele ja oma klientide ootustele.

 

LIGHTS-BUILT-TOUGH


40 aastat ettevõtluses ja hulgaliselt kogemusi laialdase ning mitmekesise ärivaldkonna liikmena - tegeledes klientidega, kellest paljud on spetsialistid erinevatest professionaalsetest tööstusharudest. Meie vundament on üles ehitatud kõrgeima kvaliteedi ja esmaklassilise klienditeeninduse tagamisele. See on võimaldanud Unilite laienemist ja arengut meie usaldusväärsete rahvusvaheliste klentide toel. Parimad komponendid ja hoolikalt väljatöötatud innovaatiline disain aitavad meil püsida esirinnas ning klientide rahulolu on meie peamine prioriteet.

Suured investeeringud tootearendusse, masinatesse ja tootmisrajatistesse on võimaldanud meil innovatsiooni kursil püsida ja uusi läbimurdeid saavutada. Samuti uusima tehnoloogia varajane kasutuselevõtt, nagu näiteks Focus Control, IR Sensor Activation, Electronic Dimming Configuration ja kõrgtasemelised soojusjuhtimissüsteemid. Tänu sellele on Unilite kaubamärk tõestanud oma sobivust erinevate tööstusharude professionaalidele.

Erinevate tootjate kaasaskantavaid valgusteid ei pruugi olla lihtne võrrelda. Mitte ilma viitamata ANSI/NEMA FL1 standardile, rahvusvahelisele valgustite hindamissüsteemile. Selleks, et aidata klientidel meie toodete kvaliteeti hinnata, lõime hästi varustatud ettevõttesisese laboratooriumi kontrollitud keskkonnaga temperatuuril 21±2°C ja suhtelise õhuniiskusega 50±40%. Erinevate jõudluse ja töökindluse testide seas viiakse läbi 6 ANSI FL1 testi:
1. Valgusvoog (luumenites)
2. Valgusvihu tipu intensiivsus (kandelates)
3. Valgusvihu kaugus (meetrites)
4. Tööaeg (tundides)
5. Kaitseaste/Veekindlus (IP reitingusüsteem)
6. Põrutuskindlus (meetrites)
Järgides kõigi toodete testimisel rangelt ANSI FL1 reitingukriteeriume, näitavad erapooletud tulemused kõrgeimat kvaliteeti ja usaldusväärsust.

 

TOOTMISE TIPPTASE

Kõrgeima kvaliteedi tagamiseks Unilite toodetele rakendame ranget kontrolli tootmis- ja testimisprotsesside üle. Iga detail on protsessi igas etapis hoolikalt planeeritud. Kõikidesse tootmisruumidesse sisenemisel on kohustuslik kanda kaitseriietust: kombinesooni, kapuutsi, kindaid ja kingakatteid. Lisaks on kasutusel õhudušikambrid, mis eemaldavad kõik tolmuosakesed, et minimeerida väliseid saasteaineid. Tootmisruumides hoolitsetakse pidevalt selle eest, et iga sentimeeter ruumist oleks tolmuvaba. Alates survevalust kuni pakkimise ja ladustamiseni toimub kogu protsess rangelt kontrollitud keskkonnas.
Oleme alati olnud innukad uuendusliku tehnoloogia rakendamisel, mida tõendab ka meie üleminek halogeen- ja krüpton valgusallikatelt kõrgtasemelistele LED kiipidele juba nende varases staadiumis. Valgusallikas on siiski vaid üks osa kogu tootest. Otsime alati võimalusi täiustada kõiki elemente oma tootmisprotsessis, alates läätsedest ja reflektoritest kuni korpuste ja lülititeni. Oleme kindlad, et iga täiustus viib kasutajakogemuse kõrgemale tasemele, avaldudes Unilite peamises põhimõttes LIGHTS-BUILT-TOUGH.

* Mobiled Estonia OÜ on Unilite Limited kaubamärgi ametlik esindaja Eestis.
www.unilite.ee @ 2024 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper